Antika Hereke Halı

Hereke Halı şahane dokuması ile faklı motif tasarımı olan tüm halılarınızı alımlarını yapmaktadır. Desenleri son derece özgün olan hereke halılarınızı inceleyen firma çalışanları değerinde fiyat vererek ödemesi nakit olacak şekilde halılarınızı almaktadır. Çeşitli renk ve motifler ile işlenmiş halılarınızı satarak antika sevenler ile buluşturabilirsiniz.

Hereke halıları geniş bir tasarım ve renk çeşidine sahiptir. Temelde üç çeşit ile ünlenen türk halıları diye bilinen bu değerli parçalar dünyada da popülerlik kazanmıştır. Eski Hereke halıları figüratif desenler ve benzeri diğer desenlerle geniş salonlara yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Türkiye’de üretilen Hereke halılarında yün, ipek, deve tüyü ve pamuk kombinasyonu kullanılmaktadır. Bazen tasarımın tamamlanması için altın ve gümüş iplikler de kullanılır.

Dünyanın dört bir yanından insanlar bu halıları koleksiyon olarak alıyor ve evlerinde tutuyorlar. Bütün bu halı çeşitleri, antika hereke halı severlerin gözünde onlara takdire şayan farklı özelliklere sahiptir. Antika hereke halı alan yerler olarak sizleri bu şahane görünümlü halılar ile tanıştırabiliriz. Her bir dokumasında kişinin zevkine hitap edecek halılarınızı satarak antika halı ile ilgilenen insanların kullanımına yardımcı olabilirsiniz.

Evlerinizde satmak istediğiniz antik bir hereke halınız var ve kar elde etmek istiyorsanız Antika alımı kategorisinde deneyimli personelleriyle evinizde bulunan ya da ailenizden kalmış kıymetli eşyalarınızı gerçek koleksiyon erler ve antika meraklılarına ulaştırma görevini üstlenen firmamız satmak istediğiniz her nevi ürünü piyasa fiyatlarının üzerinde nakit olarak en yüksek teklifle satın almaktayız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.