Antika Kuran-ı Kerim

Antika el yazması Eski kuranı kerim alanlar ’ olarak tarafınızda bulunan ve bizim için ayrıca büyük önemi olan bu kutsal kitapların alım ve satım uygulamasını en anlaşılır şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tüm Müslüman toplumunun ortak kitabı ve indirilen son kitap olması nedeniyle anlamı tarif edilemeyecek değerde olan bu kutsal kitapları çatımız altında topluyoruz.

Kutsal kitabımız ile ilgili merakı olan ve bu doğrultuda özellikle eski ve antika olmasına özen gösteren müşteri taleplerimizi karşılamak adına bu alım uygulamasını sağlamaktayız. Bu gün pek çok yaşam alanı içerisinde kişilere ait olan veya bir yakını tarafından uzun zaman önce hediye olarak alınmış Antika kuranı kerim yazmaları mevcuttur.

Bu özel kitabın meraklısı olan ve okum aşkı ile yanıp tutuşan yüreklere hitap etmek için satış mağazamızda bir birinden değerli kuranı kerim kitapları yer almaktadır. Bu kitaplar arasında tarihi çok eskilere dayanan ve el yazması şeklinde olanları da vardır. Genelde satın aldığımız bu kutsal kitapların satılmasında ki en büyük nedenin doğru muhafaza edilemeyeceği kaygısındandır. Antika kuranı kerim alan yerler mağazası olarak şunu da belirtmeliyiz ki bu kitapların bir yerlerde çok uzun süreler iyi korunmadan saklanmaları veya kullanılmamaları hem inancımız gereği hem de kitabın anlam ve önemi bakımından doğru bir davranış değildir. Bu tarz kitaplarınız var ise bunları değerlendirme yoluna gitmek sizin için en yapılması gerekendir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.