Antika İşlemeli Örtü

Eski Antika İşlemeli Örtü alan yerler sayesinde özel günlerde salonunuzda şıklık yaratabilirsiniz. Antika işlemeli örtü farklı bir hobi olabilir. İnce detaylar ve işlemeler ile evlerinde farklı tarz ve şıklık yaratabilirler. Şıklığa önem veriyor arıca örtülerin korunmasında özen gösteriyorsanız bu nadide parçalar ile son derece gösterişli halde kullanabilir, çevrenizdeki insanları büyüleyebilirsiniz.

El emeği göz nuru diye tabir edeceğimiz süsleme sanatlarından eskisi olan işleme, Osmanlı zamanından günümüze kadar hala yaşatılmaktadır. Büyük emekler ile işlenen örtüler, her detayı ustalık ile görsellik kazanıp, her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Nadide parçalar oluşturan el emeği ile sanatsal show sergileyen usta işlemecilerin sergilediği muntazam parçaları masa örtüleri, havlular, yatak örtüleri, salon takımları oluşturmaktadır.

Sanatlarını konuşturan işlemeciler sayesinde insanlar eskilere dönerek evlerinde modern görüntü sergileyebilirler. Eski Oda takımları, salon takımları gibi alanlarını daraltmadan incelikle işlenmiş antika örtüleri sererek zevkli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Her detayı muntazam bir şekilde işlenen bu örtülere sahip olmak istediğinizde Antika işlemeli örtü alanları değerlendirebilirsiniz. Konuklarınızı ağırlarken şıklık yaratarak zevkinize hayran bırakabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.