Eski Tuğralı Gümüş

Osmanlı’dan günümüze kalmış olan, tuğralı gümüş eşyaların alım, satım işlemini ve değer analizini yapmaktayız. Devrin sultanlarının gümüşten üretilmiş olan her eşyanın üstüne tuğrasını vurma gibi bir uygulamaları vardı. En eski tuğra bilindiği üzere 2. Beyazıt’a aittir.

Günümüze çok az sayıda gelmiş olan bu tarih kokan eşyaları bulmak ve saklamak hiç de kolay değildir. Firmamız gibi nadir koleksiyoncuların her padişaha ait Eski gümüş bir eşya bulmaları elbette mümkün değildir. Yine de böyle bir gümüş eşyaya sahip olup, bu eşsiz eşyayı değerlendirmek isteyen kişiler içinde firmamızın bir uyarısı olacaktır.

Satmak istediğiniz tuğralı gümüş eşya için lütfen öncelikle eşyanın tarihi ve değeri konusunda tam bir bilgi sahibi olun. Satış işlemine başlamadan önce tuğralı gümüş eşyanızın bir fotoğrafını bizlere yada bizim tarzımızda koleksiyon işi yapan diğer merkezlere yollayarak ön bilgi talebinde bulunun.

Emin olmadığınız alıcı ve satıcı ile işlem yapmayınız. Firmamızın antika konusuna hakim ve özellikle o dönem hakkında yeterli bilgi sahibi olan eksperlerinden detaylı bilgi talebinde kolaylıkla bulunabilirsiniz. Antika tuğralı gümüş alan yerler olarak üzerinde tuğra buluna gümüş eşyalarınıza ciddi fiyat teklifi vererek satın alım işlemi sağlamaktayız.

Leave a Comment

Your email address will not be published.